Nyborg IL

Hovedstyret og utvalg

Hovedstyret og utvalg

Hovedstyret i Nyborg IL (valgt på årsmøtet 18. mars 2019) består av følgende medlemmer:
Leder: Per-Einar Johannessen, e-post: per-einar@nyborgil.no
Nestleder: Even Lægran, e-post: even@nyborgil.no
Styremedlem: Hanne Irene Haugen, e-post: hanne@nyborgil.no
Styremedlem: Lena Kathrin Haram Mittet, e-post: lena@nyborgil.no
Styremedlem: Jorunn Engdal Storholt, e-post: jorunn@nyborgil.no
Styremedlem: Helge Bjerkan, e-post: helge@nyborgil.no
Varamedlem: Ingvild Tangen Lægran, e-post: ingvild@nyborgil.no

Revisorer:
Henning Langlete
Ingrid Gjersvold

Valgkomite:
Leder: Frank A. Skogvang, e-post: valgkomite@nyborgil.no
Medlem: Eva Guldseth
Medlem: Irene Jensen
Varamedlem: Cecilie Ratchje

Utvalgsledere:
Innebandy: Arild Bjerkan, e-post: innebandy@nyborgil.no
El-innebandy: Eivind Guldseth, e-post: el-innebandy@nyborgil.no
Volleyball: Irene Jensen, e-post: volleyball@nyborgil.no

Andre kontakter:
Charobics: Astrid Hesselberg, e-post: chairobics@nyborgil.no
Allidrett: Tanja Lovise Homnes , e-post: allidrett@nyborgil.no
Trimkasse: Even Lægran, e-post: trimkasse@nyborgil.no
Balltrim (basket, innebandy, fotball, kanonball) damer - lavterskel: Kirsti Myklestad og Irene Rømma, e-post: trimdamer@nyborgil.no
Balltrim (fotball) herrer - lavterskel: Even Lægran, e-post: trimherrer@nyborgil.no
Tabata (sirkeltrening, styrke/kondisjon): Trine Rathe, e-post: tabata@nyborgil.no

 

Glade, aktive og motoriske barn, unge og voksne i et sunt, godt og inkluderende miljø. 

Nyborg IL, Postboks 1147, 7420 Trondheim. Org.nr.: 986970789
E-post: 
post@nyborgil.no

Tekst fra nyhetssidene våre skal ikke gjengis uten henvisning og link til www.nyborgil.no
Kopiering av innhold er ikke tillatt uten avtale med Nyborg IL. Bilder fra bildegalleriet kan ikke benyttes uten avtale.

 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift